Sitemizde an itibariyle 302  Program bulunmaktadır.
Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama
indir32.net
Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama
Sürüm
: Türkçe Eklenti
Kullanım İzni
: Türkçe Dil Eklentisi
Dil
: Türkçe Yama
İşletim Sistemi
: Windows
Üretici Firma
Eklenme Tarihi
: 19 Temmuz 2013
Toplam İndirme
: 17.623
Dosya Boyutu
: 1.33 Mb

indir32.net

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama
Assassin’s Creed 3 oyununun %100 Türkçe yamasını sitemizden indirebilirsiniz. Yama kurulumu ve hata sorunlarının çözümleri de anlatılmaktadır….

Bu Türkçe dil eklentisini kullanabilmek için Assassin’s Creed 3 oyununun bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Bu yamayı kurmadan önce lütfen kurulum aşamasını dikkatlice okuyunuz.

Assassin’s Creed 3 İnceleme
Assassin’s Creed 3 oyunu bildiğimiz gibi 30 Ekim 2012 yılında Xbox ve Play Station 3 oyuncuları için piyasaya sürüldü. Pc oyuncuları ise biraz daha sabretmeliydi ve tarih 23 Kasım 2012 olduğunda pc oyuncuları da bu süper oyunla tanıştı. Aslında oyunla demek yanlış olur, Assassin’s Creed oyununun bu bölümüyle tanıştılar demek daha doğru. Kendisine büyük bir fan kitlesi yapan Assassin’s Creed, diğer eski oyunlarıyla da zaten oyunseverlerin her zaman yeni bölümlerini merakla beklediği bir oyun olmayı sürdürecek gibi görünüyor.

Assassin’s Creed 3 oyunu Amerikan Devrimi’ni konu alan serinin 5. oyunudur. Bu sefer oyunumuzun başrol karakteri ise Connor Kenway olacak. Bu bölümde Connor diğer eski karakterlerden biraz daha farklı olacak. Bu bölümde intikam yerine adalet ön planda tutulacak. Yani ana karakterimiz adaletli bir savaşçı olacak. Her neyse oyunu çok fazla anlatmaya gerek yok sanırım. Bir an önce Türkçe yama ile ilgili bilgilere geçmek istiyorum.

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama
Öncelikle “oyunceviri.com” ekibini kutluyoruz. Bu Türkçe yama da diyaloglar, menüler ve görevler %100 Türkçe olmuş. Animus veritabanı ise %98 Türkçe.

Not 1; Assassin’s Creed 3 Türkçe yamasını kurmadan önce DataPC_DX11.forge isimli dosyayı yedek alınız.

Not 2; Assassin’s Creed 3 oyununun Steam sürümünü kullananlar yukarıdaki dosyaya ek olarak DataPC_DX11_dlc_4.forge dosyasını yedek alsınlar.

Not 3; Assassin’s Creed 3 oyununun DLC içeriklerine sahip olan arkadaşlarda DataPC_DX11_dlc_6.forge, DataPC_DX11_dlc_8.forge ve DataPC_DX11_dlc_10.forge dosyalarını her ihtimale karşı yedeklesinler.

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama Kurulumu
– Assassin’s Creed 3 Türkçe yamayı henüz kurmayanlar, kuramayanlar ya da hata alanlar öncelikle yamayı indirip kurulumu yapsınlar.
– Herhangi bir hata çıktığında bu hatayı görmezden gelin ve kurulumun bitmesini bekleyin.
– Oyuna girdiğinizde Assassin’s Creed 3 Türkçe olacaktır.

Hata Alanlar
Eğer Türkçe olmadıysa Fix Eklentisi linkine tıklıyoruz. AC3TRYAMAFIX.rar isimli dosyayı bilgisayarınıza yükleyin. Yükleme işlemi bittiğinde rar dosyasını açıyoruz ve içerisinden çıkan “ana oyun” klasöründe bulunan DataPC_DX11.forge dosyasını kopyalıyoruz ve Assassin’s Creed 3 oyunumuzun bulunduğu ana klasöre yapıştırıyoruz. Yapıştır dediğimiz dosya var olan dosya ile yer değiştirecek, karşımıza çıkan uyarıyı kabul ediyoruz. Ancak bu işlemi yapmadan eski dosyayı da yedeklemeyi unutmayın.

İsimleri verilen DLC dosyalarından biri ya da hepsi mevcutsa, olanların forge dosyalarını da yine oyunumuzun bulunduğu ana dizine kopyalayıp yapıştırıyoruz.

Assassin’s Creed 3 Steam Sürüme Sahip Olanlar
Steam versiyonda bulunan sorunda çözülmüş durumda. Steam fix linkine tıklıyoruz ve AC3TRYAMASTEAMFIX.rar dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz. İçerisinden çıkacak olan DataPC_DX11_dlc_4.forge isimli dosyayı kopyalayarak Assassin’s Creed 3 ana dizinine yapıştırın. Zaten olan dosya uyarısını kabul ederek yer değiştirin. Bu var olan dosyayı yedekleyin mutlaka. İşte işlem bu kadar. Bu emeklerinden dolayı Oyun Çeviri ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama Yapımcıları
Çevirmenler: Evrim KILIÇ, Fatih AKSAN, Erdi ÇAKMAK, Elif GENÇ, Cihan KUZU, İsa ARSLAN, Erdem YAVUZ, Salih GÜNAY, Gökhan SÜRMELİOĞLU, Beyza GÜREL, Ahmet KURNAZ, Erkam Ali DÖNMEZ, Tuba UZUNLU, Ömer YİĞİT
Programlama: Ahmet ÇELİK
Test: Zafer BAHÇEKAPILI, Furkan DEĞER
İnceleme Ekibi Lideri: Tolgahan Ataalp
Editörler: Okan Öztürk, Tolga Öztürk, Doğan Yaylak, Ömer Faruk Dal

Not; Assassin’s Creed 3 1.05 sürümü ile uyumludur. Bu şu an için en son güncel sürümdür.

Reklam
Benzer Programlar
Crysis 3 Türkçe Yama
Crysis 3 Türkçe Yama Crysis 3 Türkçe dil ve altyazı yaması.
VSO Downloader
VSO Downloader - Otomatik Video İndirme Programı Türkçe kullanıma sahip bu
Fm 2013 Türkçe Spiker Yaması
Fm 2013 Türkçe Spiker Yaması Football Manager 2013 Türkçe spiker eklentisini
Fm 2012 Türkçe Yama
Fm 2012 Türkçe Yama %100 - Football Manager 12 v1.6 Fm
The Walking Dead 400 Days Türkçe Yama
The Walking Dead 400 Days Türkçe Yama The Walking Dead 400
MotoGP 3 Türkçe Yama
MotoGP 3 Türkçe Yama MotoGP 3 oyununun Türkçe dil eklentisi. MotoGP
ProduKey
ProduKey – Key Bulma Programı Bilgisayara kurulmuş olan Ms-Office, Windows, Sql
Darksiders Türkçe Yama
Darksiders Türkçe Yama Darksiders oyununun Türkçe eklentisi ile oyundaki menü, altyazı,
Fallout: New Vegas Türkçe Yama
Fallout: New Vegas Türkçe Yama Fallout: New Vegas oyununun %100 çevrilmiş
Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama
Assassin's Creed 3 Türkçe Yama Assassin's Creed 3 oyununun %100 Türkçe
One Response to Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama
murat says:

super

Program hakkındaki yorumlarınız
İsminiz
E-Posta (gizlenir)
Yorumunuz

Ashampoo Photo Optimizer
Ashampoo Photo Optimizer - (resmin kalitesini yükseltme programı) Çözünürlük yükseltme programı olan Ashampoo Photo Optimizer ile dijital fotoğraflarınızın kalitesini yükseltmek çok kolay. Programı 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Ashampoo Photo Optimizer Program Açıklaması Dijital resimlerimizin görüntü kalitesini, çözünürliğini arttıran Ashampoo Photo Optimizer kendi alanında en iyi programlardan biridir. Elimizde bulunan eski veya kötü görüntüye sahip fotoğrafları bu program ile görüntü kalitelerini arttırabiliriz. Türkçe dil seçenekleri de bulunan Ashampoo Photo Optimizer ile kalitesini yükseltmek istediğimiz fotoğrafları seçiyoruz ve işleme başlıyoruz. İşlem bittikten sonra görüntü kalitesinde değişiklik olmadığını hissedersek geri alma tuşu ile resmi eski haline çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer ile resimler istersek tek tek kalitelerini yükseltebilir veya toplu şekilde de kalite yükseltme işlemlerini yapabiliriz. Yaptığımız kalite yükseltme işlemlerinden memnun kaldığımız takdirde resimleri kaydet diyerek yeni hallerini bilgisayarımıza yükleyebiliriz. Memnun kalmadığımız durumlarda eski haline geri getir düğmesi ile resimlerimizi ilk haline geri çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer Program Özellikleri - Türkçe dil desteği bulunması. - Resimlerin görüntü kalitesini kolay ve hızlı bir biçimde yüksetlme özelliği. - Resimleri eski haline çevirme özelliği. - Toplu işlem yapabilme özelliği. - Hızlı ve sade görünümlü menüsü ile kolayca işlem yapabilme özelliği. - 10 gün ücretsiz kullanabilme özelliği. Ashampoo Photo Optimizer Kullanım Bilgileri Programı 10 gün ücretsiz, hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. 10 gün bittiğinde 20 gün daha ücretsiz kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz key alabilirsiniz. Bu key ile 20 gün daha ücretsiz kullanma imkanına sahp olursunuz. Programı beğendiniz ve her zaman kullanmak istiyorsunuz, o halde 15$ ödemeniz gerekiyor. 15$ ödeyerek programın lisansını satın alabilir, ömür boyu kullanabilirsiniz.
Toplam İndirilme: 92.911
Football Manager 2011 Türkçe Yama
Football Manager 2011 oyunu hakkında bilgi: Football Manager 2011 tüm dünyada oynanan ve milyonlar satan bir futbol oyunudur. Bu oyunla futbol menejerliği yapıp futbol piyasasını alt üst edebilir, hayalimizdeki takımı kurabiliriz. Football Manager 2011 yeni versiyonuyla gerçekten çok güzel bir oyun olmuş, gerek futbolcu profilleri gerek takımlar son derece gerçekci ve kaliteli şekilde yapılmış. Maçları 3D izleyebiliyoruz ve çok güzel bir görüntüsü var. Kısacası bu oyunla içinizdeki teknik direktörü uyandırabilir tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Bu sürümde yenilenen birçok özellik bulunmakta, bunlardan bazıları; 3D motoru tamamen yenilenmiş durumda karşımıza çıkıyor. Antreman modu üzerinde çalışmalar yapılmış ve karşımıza yeni bir antreman modu menüsü çıkıyor. Sözleşmeler üzerinde iyileştirmeler yapılmış ve gerçeğe uygun olmuş. Dinamik lig itibarı yenilenmiş. Mesaj ekranı yenilenmiş. Football Manager 2011 Türkçe Yaması İndirecek olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması ile Football Manager 2011 oyununu bundan böyle Türkçe oynama zevkine kavuşacaksınız. Football Manager 2011 Türkçe yaması FM 2011 11.0 sürümü ile uyumludur arkadaşlar. Yamayı kurarken dikkat: Yamayı kurmadan önce oyun açık olmasın arkadaşlar. Yama içindeki dosyaları Football Manager 2011 klasörünün içine düzgün şekilde kurmalısınız. İndirmiş olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" içine kurulur. Bu bölümü eğer oyunu kurarken farklı klasör seçmediyseniz değişmenize gerek olmayacaktır. Sitemizden indirdiğiniz dosya yolu otomatik bulacaktır. 64 bit işletim sistemlerinde sorun yaşayan arkadaşlar türkçe yamayı açtıktan sonra kopyalayıp "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" klasörü içindeki yerlerine kopyalayabilirler. Yamayı yinede kuramadım diyorsanız, aşağıdaki dosya adresleri bilgisayarınızdan açın. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc Yama içindeki dosyaları bilgisayarınızda herhangi bir klasörde açtıktan sonra kopyala-yapıştır yoluyla bu dosyaların olduğu yere yerleştirin. Size dosyalar zaten mevcut yer değiştirilsinmi şekilde uyarı mesajı gelecek ve sizde bu mesaja evet diyerek yeni dosyaları yüklemiş olacaksınız. Bu kadar basit arkadaşlar. Önemli Not: Yamayı kurmadan önce isterseniz eski dosyaları yedek alın. Herhangi bir bozukluk durumunda veya ingilizce oynamak istemeniz durumunda eski dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Yedek almanız gereken dosya isimleri aşağıda kalın yazıyla belirtilmiştir. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc
Toplam İndirilme: 68.665
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama (2012 yeni sürüm KCS) Oyunu Türkçe yapan bu yamayı kullanabilmek için bilgisayarınızda Need for Speed Underground 2 oyunu kurulu olması gerekmektedir. Need for Speed Underground 2 EA firmasının efsane oyunlarından olan Nfs serisinin Need for Speed: Underground 2 versiyonu 2004 yılında oyunseverler ile buluşmuştu. Hatırlayacağınız gibi ilk olarak Underground sürümü çıkmıştı ve devamında Underground 2 sürümü çıkarak oyunseverlerin huzuruna çıkarılmıştı. Need for Speed Underground 2 oyunu 2004 yılında çıktığı için şu anki bilgisayarların çoğunda hızlı ve sorunsuz çalışır. Bu yüzden Pentium 3 256 ramli bir bilgisayarda bile çok rahatlıkla çalışan bu oyun günümüzde araba yarışı severler için bulunmaz bir hint kumaşı gibi. Çünkü oyunun atmosferi ve senaryosu o kadar güzel ki yarışseverler bu oyunu yıllarca unutmamış ve halen bu oyunu oynayan binlerce insan var. Oyun zaten kendi kategorisinde en iyi olarak kabul ediliyor. 2004 yılında çıkan bu oyunda yine motorumuzu modifiye edebilir, dış parçaları değişebilir veya arabamızın rengini değişip çeşitli logolar ile süsleyebiliriz. Bu kadar özellik o yıllarda çıkmış bir oyunda varsa o zaman bu oyunu şu an bile oynamak bizlere zevk verecektir. Need for Speed Underground 2 oyunu yıllar geçmesine rağmen oynanabilirliğini korumuş bir yarış oyunudur. Bizlerde bu oyunun daha zevkli oynanabilmesi için Türkçe yamasını sitemizde siz oyunseverlere sunuyoruz. Bu yama ile oyun %100 Türkçe olacak ve oynarken aldığınız zevki kat kat arttıracaksınız. Oyundaki tüm menü ve konuşmalar bu yama ile Türkçe oluyor. Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama Hakkında Bu yama KCS tarafından 2012 yılında yapılmış en yeni yamadır. Diğer eski yamalarda birçok eksik vardı ve KCS tarafından özenle yapılan bu yama tamamen oyunu Türkçeleştirmiş oldu.
Toplam İndirilme: 54.632
TeamSpeak 3 Türkçe Yama
TeamSpeak 3 Türkçe Yama. Eğer bilgisayarınızda TeamSpeak 3 programı kurulu değilse bu türkçe yama çalışmayacaktır. Dünya'da milyonlarca kullanıcısı olan TeamSpeak programı genelde online oyuncuların ilgisini çekiyor. Online oyun oynarken bilgisayarı kasmadan ve interneti yavaşlatmadan kullanabileceğimiz bu program bize diğer arkadaşlarımızla yüksek kalitede sesli konuşma yapmamızı sağlıyor. Programı kendi bilgisayarımıza yükleyerek şifreliyoruz ve sadece şifreyi verdiğimiz arkadaşlarımız servere bağlanıp sesli sohbete katılabiliyor. Oyun oynarken yapacağımız plan ve hedefleri bu program aracılığıyla hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabiliyoruz. Örnek olarak Wow oynuyoruz ve bir klanımız var veya bir parti kurup boss denilen yaratıklara atak yapacağız. Bu programı kullanarak partideki diğer arkadaşlarımızla daha satratejik bir şekilde oyun oynama şansına sahip oluyoruz. Planlarımızı daha kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz. Bu program daha çok Wow, Knight online, Wolftime, Ogame, Metin 2, Mafia vb. internet üzerinden online oynanabilen oyunlarda tercih ediliyor. TeamSpeak 3 Türkçe Yama Her zamanki gbi yamamızı kurmadan önce TeamSpeak 3 programını tamamen kapatıyoruz ve türkçe yamamızı 64 bit işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda "C:\Program Files (x86)\TeamSpeak3 Client\translations" dizinine yüklüyoruz. 32 bit işletim sistemi kullanılan bilgisayarlarda "C:\Program Files\TeamSpeak3 Client\translations" dizinine yüklenmesi gerekiyor. Bu klasörlerden farklı bir yere TeamSpeak 3 kuruluysa yama kurulurken kurduğunuz dizini göstermeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra TeamSpeak 3 programımızı çalıştırıyoruz ve Settings/Options/Aplications dosya yolundan "Turkish" seçiyoruz. Programı tekrar başlatarak türkçe kullanmaya başlıyoruz. Dikkat "C:\Program Files\TeamSpeak3 Client\translations" dizinini yedek almanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Yamayı beğenmemeniz veya bir sorun oluşması durumunda yedeğinizi tekrar yükleyerek programınızı eski haline çevirebilirsiniz. 64 Bit Kullanıcıları Yamayı Burdan İndirebilir 64 bit kullanıyorsanız yamayı indirmek için buraya tıklayın. 32 bit işletim sistemi kullanan arkadaşlar sağ üstteki "indir" linkinden veya buraya tıklayarak yamayı indirebilirler.
Toplam İndirilme: 48.986
Windows Movie Maker 2.0
Windows Movie Maker 2.0 (windows xp için türkçe) Program Açıklaması Windows Movie Maker windows xp içinde kullanıma hazır olan bir video oluşturma programıdır. Windows Movie Maker sürükle bırak özelliği ile video yapmamızı kolaylaştırır. Örneğin elimizde 100'lerce fotoğraf var ve biz bu fotoğrafları video'ya dönüştürmek istiyoruz. İnternetten herhangi bir program indirmemize gerek kalmadan Windows Movie Maker ile videolarımızı kolayca oluşturabiliyoruz. Sitemizden indireceğiniz bu eklenti dosyası ile bilgisayarınızda bulunan Windows Movie Maker sürümü otomatikmen türkçe olacak ve birçok eklentide ek olarak kurulacak. Kullanımı inanılmaz kolay ve hızlı olan bu programla fimlerinizi oluşturabilir, oluşturduğunuz filmlerin başına veya aralarına yazılar yazabilirsiniz. Eğlenceli menüleriyle Windows Movie Maker video oluşturma da en iyi programlardan biridir. Windows Movie Maker programının teknik özellikleri Yüksek kalitede video oluşturma. Yüksek kalitede ses dosyaları oluşturma. Resimlerle slayt gösterisi oluşturma. Profesyonel filmler oluşturma. Geniş kamera desteği sunar. Oluşturduğumuz videoları arşivleme özelliği. VCR'den videoları alabiliyoruz. Oluşturduğumuz videoların kalitesini istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Oluşturduğumuz videoları avi, mpg, mpg gibi çeşitli uzantılarda yapabiliyoruz. Resimleri slayt yaparken arka fona müzik ekleyebiliyoruz. Ve benzer birçok özellik Windows Movie Maker ile sizlerle. Windows movie maker hakkında Windows movie maker nasıl kullanılır merak ediyorsanız video anlatımını izleyebilirsiniz. Windows movie maker türkçe versiyonu sitemizden indirebilirsiniz. Bu sürüm Windows xp içindir. Windows movie maker kullanımı (video)
Toplam İndirilme: 45.145