Sitemizde an itibariyle 302  Program bulunmaktadır.
Photoscape
indir32.net
Photoscape
Sürüm
: 3.6
Kullanım İzni
: Ücretsiz
Dil
: Türkçe
İşletim Sistemi
: Windows
Üretici Firma
Eklenme Tarihi
: 22 Kasım 2012
Toplam İndirme
: 4.976
Dosya Boyutu
: 17.1 Mb

indir32.net

Photoscape
Photoscape Türkçe son sürüm download, Photoscape programının özellikleri ve kullanımı ile birlikte ücretsiz indirme linki…

Photoscape Program Açıklaması
Photoscape programı resim editörleri içerisinde en iyi programlardan biridir. Ücretsiz ve Türkçe bir program olması da Photoscape resim programını diğer programlardan ayıran en büyük özelliği diyebiliriz. Programın ücretsiz olmasına rağmen tüm işlemleri en iyi kalitede ve paralı programlar kadar iyi yaptığına hiç şüphe yok. Zaten internet üzerinden hitlere bakacak olursak resim programları içerisinde en fazla tercih edilen program diyebiliriz. Programını başarılı olduğu özelliklerin başında resimleri toplu şekilde düzenleme yapması. Aynı anda birden fazla resim dosyanızı bu programla boyutlandırma, yeniden adlandırma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Programın kırmızı göz düzeltme gibi özellikleri de mevcuttur.

Photoscape Program Özellikleri
– Klasör içerisinde bulunan resimleri ön izleme yapabilme özelliği. Resimleri geçiş yaptırarak izleyebilirsiniz.
– Resimler üzerinde düzenleme yapabilme özelliği. Bu özelliklerden en önemlilerini saymak gerekirse; kırmızı gözlü çıkan resimlerde göz rengini değiştirebilme, resimlerde filtreleme yapabilme, resimlerin kenarlarına çiçek deseni oluşturabilme, resimleri istediğiniz boyutlarda kesme, resimlere yazı ekleyebilme, resimleri mozaikleme, resimler içerisine balon ekleme özelliği ve bu balon içerisine yazılar yazabilme, resmi çerçeveleme özelliği, resmin renklerini değiştirme, resimlerin boyutlarını değiştirme, resimlere aydınlık veya karartı verme özelliklerini sayabiliriz. Bu özellikler dışında yine birçok özellik bulunmaktadır. Photoscape programını kullandıkça yeni özelliklerini keşfedeceksiniz.
– Resimleri düzenleme yaparken isterseniz tek tek, isterseniz toplu şekilde düzenleme yapabilirsiniz.
– Resimleri birleştirme özelliği. Örneğin elinizde 2 resim var ve bu resimleri aynı kare içerisine almak istiyorsunuz. Photoscape bu işlemi kolay ve düzgün bir şekilde yapıyor.
– Gif ismi verilen hareketleri resimleri bilirsiniz. Elinizde bulunan ikiden fazla resmi gif yaparak hareket ettirebilirsiniz.
– Ekran görüntüsü yakalama özelliği.
– Resim büyüteç özelliği ile resimlere yakınlaştırma yapabilme ve yakınlaştırdığımız bölgelerde değişiklik yapabilme özelliği.
– Örneğin elimizde 20 tane resim var ve bu resimlerin isimlerini aynı yapmak istiyorsunuz. Fotoğraf makinesi veya cep telefonu ile çekilen resimler rastgele isim alırlar. Bu isimleri tek tek değiştirmekte zor iştir. Photoscape ile bu fotoğrafları tek tuşla isimlendirebiliyoruz. Resim isimleri örnek verecek olursak Ayca-1, Ayca-2, Ayca-3 vb. şeklinde oluyor.
– Elinizde raw dosyaları var ve fazla boyut kaplıyor. O halde bu raw dosyalarını jpg dosyası haline getirin ve hem az boyut kaplasın hem de görüntü kalitesi artsın.
– Bilgisayarınızda bulunan resimleri yazıcıdan çıkarma özelliği. Ayrıca yazıcıdan çıktı alırken portre şeklinde, ziyaretçi kartı şeklinde veya pasaport şeklinde de çıktı alabilme özellikleri mevcuttur.
– Program Türkçe dil seçeneğine sahiptir. Ancak bazı bilgisayarlarda sorun çıkabiliyor ve dil seçeneği İngilizce gözüküyor. Bu tür sorun yaşayanlar “buraya sağ tıklayarak hedefi farklı kaydet” şeklinde dosyayı bilgisayarlarına kaydetsinler. Bu şekilde Türkçe dil dosyası bilgisayarınıza inecek ve programı Türkçe kullanabileceksiniz.
– Photoscape programı tamamen ücretsizdir. Tam sürümünü ve tüm özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Uyarı; Photoscape programını indirirken dosya inmeyip sizi siteye yönlendirirse yapmanız gereken site üzerinde bulunan Click to Download yazısına tıklamak. Bu şekilde Photoscape programı bilgisayarınıza yüklenecektir.

Reklam
Benzer Programlar
Capture .NET
Capture .NET – Ekrandan Görüntü Alma Ücretsiz bir yazılım olan Capture
Photo Caption Creator
Photo Caption Creator Resimlerin ve fotoğrafların üzerine yazı yazma programı. Ücretsiz
ShareX
ShareX – Ekran Görüntüsü Alma Ücretsiz bir program olan ShareX ile
RIOT (Radical Image Optimization Tool)
RIOT (Radical Image Optimization Tool) - Resim Küçültme Programı Ücretsiz bir
Photo Splash
Photo Splash – (renkli resimlerde belirli bölgeleri siyah beyaz yapma) Photo
FastStone Capture
FastStone Capture – Ekran Alıntısı Aracı indir Ekran’da yer alan resimleri
Sothing Swf Decompiler
Sothing Swf Decompiler – (flash dosyaları düzenleme programı) Bu program ile
Fotosizer
Fotosizer - Resimlerin Boyutlarını Toplu Düşürme ve Boyutlandırma Programı Fotosizer isimli
Photoscape
Photoscape Photoscape Türkçe son sürüm download, Photoscape programının özellikleri ve kullanımı
Ashampoo Photo Optimizer
Ashampoo Photo Optimizer - (resmin kalitesini yükseltme programı) Çözünürlük yükseltme programı
Program hakkındaki yorumlarınız
İsminiz
E-Posta (gizlenir)
Yorumunuz

Ashampoo Photo Optimizer
Ashampoo Photo Optimizer - (resmin kalitesini yükseltme programı) Çözünürlük yükseltme programı olan Ashampoo Photo Optimizer ile dijital fotoğraflarınızın kalitesini yükseltmek çok kolay. Programı 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Ashampoo Photo Optimizer Program Açıklaması Dijital resimlerimizin görüntü kalitesini, çözünürliğini arttıran Ashampoo Photo Optimizer kendi alanında en iyi programlardan biridir. Elimizde bulunan eski veya kötü görüntüye sahip fotoğrafları bu program ile görüntü kalitelerini arttırabiliriz. Türkçe dil seçenekleri de bulunan Ashampoo Photo Optimizer ile kalitesini yükseltmek istediğimiz fotoğrafları seçiyoruz ve işleme başlıyoruz. İşlem bittikten sonra görüntü kalitesinde değişiklik olmadığını hissedersek geri alma tuşu ile resmi eski haline çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer ile resimler istersek tek tek kalitelerini yükseltebilir veya toplu şekilde de kalite yükseltme işlemlerini yapabiliriz. Yaptığımız kalite yükseltme işlemlerinden memnun kaldığımız takdirde resimleri kaydet diyerek yeni hallerini bilgisayarımıza yükleyebiliriz. Memnun kalmadığımız durumlarda eski haline geri getir düğmesi ile resimlerimizi ilk haline geri çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer Program Özellikleri - Türkçe dil desteği bulunması. - Resimlerin görüntü kalitesini kolay ve hızlı bir biçimde yüksetlme özelliği. - Resimleri eski haline çevirme özelliği. - Toplu işlem yapabilme özelliği. - Hızlı ve sade görünümlü menüsü ile kolayca işlem yapabilme özelliği. - 10 gün ücretsiz kullanabilme özelliği. Ashampoo Photo Optimizer Kullanım Bilgileri Programı 10 gün ücretsiz, hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. 10 gün bittiğinde 20 gün daha ücretsiz kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz key alabilirsiniz. Bu key ile 20 gün daha ücretsiz kullanma imkanına sahp olursunuz. Programı beğendiniz ve her zaman kullanmak istiyorsunuz, o halde 15$ ödemeniz gerekiyor. 15$ ödeyerek programın lisansını satın alabilir, ömür boyu kullanabilirsiniz.
Toplam İndirilme: 129.512
Football Manager 2011 Türkçe Yama
Football Manager 2011 oyunu hakkında bilgi: Football Manager 2011 tüm dünyada oynanan ve milyonlar satan bir futbol oyunudur. Bu oyunla futbol menejerliği yapıp futbol piyasasını alt üst edebilir, hayalimizdeki takımı kurabiliriz. Football Manager 2011 yeni versiyonuyla gerçekten çok güzel bir oyun olmuş, gerek futbolcu profilleri gerek takımlar son derece gerçekci ve kaliteli şekilde yapılmış. Maçları 3D izleyebiliyoruz ve çok güzel bir görüntüsü var. Kısacası bu oyunla içinizdeki teknik direktörü uyandırabilir tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Bu sürümde yenilenen birçok özellik bulunmakta, bunlardan bazıları; 3D motoru tamamen yenilenmiş durumda karşımıza çıkıyor. Antreman modu üzerinde çalışmalar yapılmış ve karşımıza yeni bir antreman modu menüsü çıkıyor. Sözleşmeler üzerinde iyileştirmeler yapılmış ve gerçeğe uygun olmuş. Dinamik lig itibarı yenilenmiş. Mesaj ekranı yenilenmiş. Football Manager 2011 Türkçe Yaması İndirecek olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması ile Football Manager 2011 oyununu bundan böyle Türkçe oynama zevkine kavuşacaksınız. Football Manager 2011 Türkçe yaması FM 2011 11.0 sürümü ile uyumludur arkadaşlar. Yamayı kurarken dikkat: Yamayı kurmadan önce oyun açık olmasın arkadaşlar. Yama içindeki dosyaları Football Manager 2011 klasörünün içine düzgün şekilde kurmalısınız. İndirmiş olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" içine kurulur. Bu bölümü eğer oyunu kurarken farklı klasör seçmediyseniz değişmenize gerek olmayacaktır. Sitemizden indirdiğiniz dosya yolu otomatik bulacaktır. 64 bit işletim sistemlerinde sorun yaşayan arkadaşlar türkçe yamayı açtıktan sonra kopyalayıp "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" klasörü içindeki yerlerine kopyalayabilirler. Yamayı yinede kuramadım diyorsanız, aşağıdaki dosya adresleri bilgisayarınızdan açın. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc Yama içindeki dosyaları bilgisayarınızda herhangi bir klasörde açtıktan sonra kopyala-yapıştır yoluyla bu dosyaların olduğu yere yerleştirin. Size dosyalar zaten mevcut yer değiştirilsinmi şekilde uyarı mesajı gelecek ve sizde bu mesaja evet diyerek yeni dosyaları yüklemiş olacaksınız. Bu kadar basit arkadaşlar. Önemli Not: Yamayı kurmadan önce isterseniz eski dosyaları yedek alın. Herhangi bir bozukluk durumunda veya ingilizce oynamak istemeniz durumunda eski dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Yedek almanız gereken dosya isimleri aşağıda kalın yazıyla belirtilmiştir. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc
Toplam İndirilme: 71.908
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama (2012 yeni sürüm KCS) Oyunu Türkçe yapan bu yamayı kullanabilmek için bilgisayarınızda Need for Speed Underground 2 oyunu kurulu olması gerekmektedir. Need for Speed Underground 2 EA firmasının efsane oyunlarından olan Nfs serisinin Need for Speed: Underground 2 versiyonu 2004 yılında oyunseverler ile buluşmuştu. Hatırlayacağınız gibi ilk olarak Underground sürümü çıkmıştı ve devamında Underground 2 sürümü çıkarak oyunseverlerin huzuruna çıkarılmıştı. Need for Speed Underground 2 oyunu 2004 yılında çıktığı için şu anki bilgisayarların çoğunda hızlı ve sorunsuz çalışır. Bu yüzden Pentium 3 256 ramli bir bilgisayarda bile çok rahatlıkla çalışan bu oyun günümüzde araba yarışı severler için bulunmaz bir hint kumaşı gibi. Çünkü oyunun atmosferi ve senaryosu o kadar güzel ki yarışseverler bu oyunu yıllarca unutmamış ve halen bu oyunu oynayan binlerce insan var. Oyun zaten kendi kategorisinde en iyi olarak kabul ediliyor. 2004 yılında çıkan bu oyunda yine motorumuzu modifiye edebilir, dış parçaları değişebilir veya arabamızın rengini değişip çeşitli logolar ile süsleyebiliriz. Bu kadar özellik o yıllarda çıkmış bir oyunda varsa o zaman bu oyunu şu an bile oynamak bizlere zevk verecektir. Need for Speed Underground 2 oyunu yıllar geçmesine rağmen oynanabilirliğini korumuş bir yarış oyunudur. Bizlerde bu oyunun daha zevkli oynanabilmesi için Türkçe yamasını sitemizde siz oyunseverlere sunuyoruz. Bu yama ile oyun %100 Türkçe olacak ve oynarken aldığınız zevki kat kat arttıracaksınız. Oyundaki tüm menü ve konuşmalar bu yama ile Türkçe oluyor. Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama Hakkında Bu yama KCS tarafından 2012 yılında yapılmış en yeni yamadır. Diğer eski yamalarda birçok eksik vardı ve KCS tarafından özenle yapılan bu yama tamamen oyunu Türkçeleştirmiş oldu.
Toplam İndirilme: 67.865
TeamSpeak 3 Türkçe Yama
TeamSpeak 3 Türkçe Yama. Eğer bilgisayarınızda TeamSpeak 3 programı kurulu değilse bu türkçe yama çalışmayacaktır. Dünya'da milyonlarca kullanıcısı olan TeamSpeak programı genelde online oyuncuların ilgisini çekiyor. Online oyun oynarken bilgisayarı kasmadan ve interneti yavaşlatmadan kullanabileceğimiz bu program bize diğer arkadaşlarımızla yüksek kalitede sesli konuşma yapmamızı sağlıyor. Programı kendi bilgisayarımıza yükleyerek şifreliyoruz ve sadece şifreyi verdiğimiz arkadaşlarımız servere bağlanıp sesli sohbete katılabiliyor. Oyun oynarken yapacağımız plan ve hedefleri bu program aracılığıyla hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabiliyoruz. Örnek olarak Wow oynuyoruz ve bir klanımız var veya bir parti kurup boss denilen yaratıklara atak yapacağız. Bu programı kullanarak partideki diğer arkadaşlarımızla daha satratejik bir şekilde oyun oynama şansına sahip oluyoruz. Planlarımızı daha kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz. Bu program daha çok Wow, Knight online, Wolftime, Ogame, Metin 2, Mafia vb. internet üzerinden online oynanabilen oyunlarda tercih ediliyor. TeamSpeak 3 Türkçe Yama Her zamanki gbi yamamızı kurmadan önce TeamSpeak 3 programını tamamen kapatıyoruz ve türkçe yamamızı 64 bit işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda "C:\Program Files (x86)\TeamSpeak3 Client\translations" dizinine yüklüyoruz. 32 bit işletim sistemi kullanılan bilgisayarlarda "C:\Program Files\TeamSpeak3 Client\translations" dizinine yüklenmesi gerekiyor. Bu klasörlerden farklı bir yere TeamSpeak 3 kuruluysa yama kurulurken kurduğunuz dizini göstermeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra TeamSpeak 3 programımızı çalıştırıyoruz ve Settings/Options/Aplications dosya yolundan "Turkish" seçiyoruz. Programı tekrar başlatarak türkçe kullanmaya başlıyoruz. Dikkat "C:\Program Files\TeamSpeak3 Client\translations" dizinini yedek almanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Yamayı beğenmemeniz veya bir sorun oluşması durumunda yedeğinizi tekrar yükleyerek programınızı eski haline çevirebilirsiniz. 64 Bit Kullanıcıları Yamayı Burdan İndirebilir 64 bit kullanıyorsanız yamayı indirmek için buraya tıklayın. 32 bit işletim sistemi kullanan arkadaşlar sağ üstteki "indir" linkinden veya buraya tıklayarak yamayı indirebilirler.
Toplam İndirilme: 51.743
Windows Movie Maker 2.0
Windows Movie Maker 2.0 (windows xp için türkçe) Program Açıklaması Windows Movie Maker windows xp içinde kullanıma hazır olan bir video oluşturma programıdır. Windows Movie Maker sürükle bırak özelliği ile video yapmamızı kolaylaştırır. Örneğin elimizde 100'lerce fotoğraf var ve biz bu fotoğrafları video'ya dönüştürmek istiyoruz. İnternetten herhangi bir program indirmemize gerek kalmadan Windows Movie Maker ile videolarımızı kolayca oluşturabiliyoruz. Sitemizden indireceğiniz bu eklenti dosyası ile bilgisayarınızda bulunan Windows Movie Maker sürümü otomatikmen türkçe olacak ve birçok eklentide ek olarak kurulacak. Kullanımı inanılmaz kolay ve hızlı olan bu programla fimlerinizi oluşturabilir, oluşturduğunuz filmlerin başına veya aralarına yazılar yazabilirsiniz. Eğlenceli menüleriyle Windows Movie Maker video oluşturma da en iyi programlardan biridir. Windows Movie Maker programının teknik özellikleri Yüksek kalitede video oluşturma. Yüksek kalitede ses dosyaları oluşturma. Resimlerle slayt gösterisi oluşturma. Profesyonel filmler oluşturma. Geniş kamera desteği sunar. Oluşturduğumuz videoları arşivleme özelliği. VCR'den videoları alabiliyoruz. Oluşturduğumuz videoların kalitesini istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Oluşturduğumuz videoları avi, mpg, mpg gibi çeşitli uzantılarda yapabiliyoruz. Resimleri slayt yaparken arka fona müzik ekleyebiliyoruz. Ve benzer birçok özellik Windows Movie Maker ile sizlerle. Windows movie maker hakkında Windows movie maker nasıl kullanılır merak ediyorsanız video anlatımını izleyebilirsiniz. Windows movie maker türkçe versiyonu sitemizden indirebilirsiniz. Bu sürüm Windows xp içindir. Windows movie maker kullanımı (video)
Toplam İndirilme: 46.800
Tavsiye Siteler; Minecraft-indir.com