Sitemizde an itibariyle 302  Program bulunmaktadır.
TeamSpeak 3
indir32.net
TeamSpeak 3
Sürüm
: 3
Kullanım İzni
: Ücretsiz
Dil
: Türkçe
İşletim Sistemi
: Windows
Üretici Firma
Eklenme Tarihi
: 22 Kasım 2012
Toplam İndirme
: 7.219
Dosya Boyutu
: 30 Mb

indir32.net

TeamSpeak 3
TeamSpeak 3 client dosyasını sitemizden download edebilirsiniz. Ayrıca TeamSpeak 3 programının Türkçe yamasını da sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz…

TeamSpeak 3 Program Açıklaması
Son zamanlarda artan online oyunlar gençleri de sanal bir ortam oluşturma da etken olmuş durumda. Oyunların içerisinde oyuncular birbirleriyle sohbet edebiliyorlar. Ancak oyunlarda öyle bölümler var ki oyuncuların birbirleriyle yazılı sohbetten öteye geçip sesli konuşmaları gerekebiliyor. Bu duruma örnek verecek olursa “Knight Online” isimli online oyunda savaş yapan iki ırk arasında çeşitli partiler veya gruplar kuruluyor. Bu gruplarda yer alan online oyuncular birbirleriyle devamlı iletişim halinde oluyorlar ve böylece daha fazla organize olup oyunda daha fazla puan kazanabiliyorlar. Oyunlarda yaşanan savaş veya benzer görevler seri olduğu için oyuncular birbirleriyle yazılı sohbet edemiyorlar ve sesli konuşma programlarına ihtiyaç duyuyorlar. Burada da devreye TeamSpeak 3 giriyor ve oyuncular için büyük kolaylıklar sağlıyor. Oyuncular TeamSpeak 3 ile birbirleriyle toplu sohbet etme imkanına sahip oluyorlar. Bu şekilde oyunda daha seri ve organize olarak rakiplerini alt edebiliyorlar.

TeamSpeak 3 kullanabilmeniz için sunuculara ihtiyaç vardır. Ücretsiz sunucular olduğu gibi ücretli sunucuda kurdurabilirsiniz. Sunucu işlemlerinizi hosting şirketlerinden temin edebilirsiniz. Herhangi bir sunucuya giriş yaptığınızda kendinize o server üzerinde bir oda kurabilirsiniz ve arkadaşlarınıza ip numarası vererek bu odaya gelmelerini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu odaya şifre atayabilir ve yabancıların giriş yapmasını önleyebilirsiniz.

TeamSpeak 3 Ses Ayarları
TeamSpeak 3 üzerinde bulunan ses ayarlarını düzenlemek için Settings bölümünden Sound Input alanına gelin ve yine karşınıza çıkacak olan Output Settings yazısına tıklayın.
Outpu Settings bölümünde karşınıza bazı seçenekler çıkacak. Bu seçenekleri kısaca nasıl kullanacağınızı alt kısımda yazdık.

Output Volume Bölümü; Karşı taraftan konuşan arkadaşlarınızın sesidir. Bu bölümden sesi kısabilir veya yükseltebilirsiniz.
Push to Talk; Bu bölümden kendinize özel bir klavye tuşu ayarlıyorsunuz bu tuşa bastığınız ses seviyenizi görüyorsunuz.
Voice Activation; Karşı tarafa sesinizi hızlı ve kesintisiz bir şekilde aktarmak istiyorsanız bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu bölümden konuşma yaptığınızda herhangi bir tuş ayarlamanıza gerek kalmaz. Yani tuşa basmadan direk konuşma yapmış olursunuz.
Voice Activation Level; Karşı tarafa nefes sesi ve rahatsız edici seslerin gitmesini istemiyorsanız bu bölümden ayar yapabilirsiniz. Mikrofona konuşurken Active local test mode yazısına tıklayın. Buraya tıkladığınız bu yazı değişecek ve deactive local test mode şekline gelecektir. Konuştuğunuzda yeşil renkteki işaret simgesi yanacak ve ses karşı tarafa gittiği bu şekilde size bildirilecek. Ses karşı tarafa ulaşmıyorsa yapmanız gereken Voice Activation Level kısmından Whisper yazısına doğru çubuğu çekmeniz. Çubuğu Whisper yazısına ne kadar fazla çekerseniz sesinizde o kadar fazla gidecektir.

TeamSpeak 3 Program Özellikleri
– Sesli konferans yapabilme özelliği.
– Ücretsiz kullanım.
– Butona basılı tutarak konuşma olanağı. Direk konuşma olanağı da mevcuttur.
– Ücretsiz olması.
– Oyunlarda hızlı ve kesintisiz konuşma özelliği.
– Sesli konuşma programları içerisinde en iyi programlardan bir tanesi olması ve hatta en iyisi de diyebiliriz.
– Sade görünümlü ve kolay kullanımı sayesinde zorlanmadan programı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

TeamSpeak 3 İndirme Sayfası
Sitemizden tıkladığınız download linkinden sonra açılan sayfada TeamSpeak 3 programının sürümlerini göreceksiniz. En üst kısımda yeni sürüm bulunmaktadır, dilerseniz eski sürümleri de yükleyebilirsiniz. 32 veya 64 bit seçeneklerinden birini seçerek download etmeye başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın kaç bit olduğunu öğrenmek için “Bilgisayarım” simgesine sağ tıklayarak özellikler seçeneğine girin. Eğer bu kısımda x64 şeklinde bir yazı görürseniz 64 bit kullanıyorsunuz demektir. Eğer 64 yazmıyorsa 32 bit kullanıyorsunuz demektir.

TeamSpeak 3 Türkçe Yama
Sağdaki linke tıklayarak Türkçe yamayı kurabilirsiniz; TeamSpeak 3 Türkçe Yama

Reklam
Benzer Programlar
Ares
Ares - Dosya Paylaşım Programı Son sürüm Türkçe ücretsiz dosya paylaşım
VSO Downloader
VSO Downloader - Otomatik Video İndirme Programı Türkçe kullanıma sahip bu
Yandex Browser indir
Yandex Browser Yandex Browser internet tarayıcı programı özelliklerini ve en son,
Wise Video Downloader
Wise Video Downloader – Youtubeden Video İndirme Ücretsiz ve Türkçe kullanıma
Howard E-Mail Notifier
Howard E-Mail Notifier – E-Posta Bildiricisi E-Mail adresinize gelen yeni mailleri
Wireshark
Wireshark – İnternet Ağını Kontrol Etme Programı İnternet ağını kontrol etme
Adobe Flash Player Son Sürüm
Adobe Flash Player Son Sürüm – Chrome, Mozilla, Opera ve
Surfing Tunnel
Surfing Tunnel – İnternette İp Gizleme Programı Ücretsiz bir program olan
CuteFtp Home
CuteFtp Home - Web Sitesine Dosya Yükleme Web hosting hesabınıza dosya
FlashFXP
FlashFXP – FTP Dosya Yükleme Programı FlashFXP FTP’ye dosya yükleme programı.
Program hakkındaki yorumlarınız
İsminiz
E-Posta (gizlenir)
Yorumunuz

Ashampoo Photo Optimizer
Ashampoo Photo Optimizer - (resmin kalitesini yükseltme programı) Çözünürlük yükseltme programı olan Ashampoo Photo Optimizer ile dijital fotoğraflarınızın kalitesini yükseltmek çok kolay. Programı 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Ashampoo Photo Optimizer Program Açıklaması Dijital resimlerimizin görüntü kalitesini, çözünürliğini arttıran Ashampoo Photo Optimizer kendi alanında en iyi programlardan biridir. Elimizde bulunan eski veya kötü görüntüye sahip fotoğrafları bu program ile görüntü kalitelerini arttırabiliriz. Türkçe dil seçenekleri de bulunan Ashampoo Photo Optimizer ile kalitesini yükseltmek istediğimiz fotoğrafları seçiyoruz ve işleme başlıyoruz. İşlem bittikten sonra görüntü kalitesinde değişiklik olmadığını hissedersek geri alma tuşu ile resmi eski haline çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer ile resimler istersek tek tek kalitelerini yükseltebilir veya toplu şekilde de kalite yükseltme işlemlerini yapabiliriz. Yaptığımız kalite yükseltme işlemlerinden memnun kaldığımız takdirde resimleri kaydet diyerek yeni hallerini bilgisayarımıza yükleyebiliriz. Memnun kalmadığımız durumlarda eski haline geri getir düğmesi ile resimlerimizi ilk haline geri çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer Program Özellikleri - Türkçe dil desteği bulunması. - Resimlerin görüntü kalitesini kolay ve hızlı bir biçimde yüksetlme özelliği. - Resimleri eski haline çevirme özelliği. - Toplu işlem yapabilme özelliği. - Hızlı ve sade görünümlü menüsü ile kolayca işlem yapabilme özelliği. - 10 gün ücretsiz kullanabilme özelliği. Ashampoo Photo Optimizer Kullanım Bilgileri Programı 10 gün ücretsiz, hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. 10 gün bittiğinde 20 gün daha ücretsiz kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz key alabilirsiniz. Bu key ile 20 gün daha ücretsiz kullanma imkanına sahp olursunuz. Programı beğendiniz ve her zaman kullanmak istiyorsunuz, o halde 15$ ödemeniz gerekiyor. 15$ ödeyerek programın lisansını satın alabilir, ömür boyu kullanabilirsiniz.
Toplam İndirilme: 123.077
Football Manager 2011 Türkçe Yama
Football Manager 2011 oyunu hakkında bilgi: Football Manager 2011 tüm dünyada oynanan ve milyonlar satan bir futbol oyunudur. Bu oyunla futbol menejerliği yapıp futbol piyasasını alt üst edebilir, hayalimizdeki takımı kurabiliriz. Football Manager 2011 yeni versiyonuyla gerçekten çok güzel bir oyun olmuş, gerek futbolcu profilleri gerek takımlar son derece gerçekci ve kaliteli şekilde yapılmış. Maçları 3D izleyebiliyoruz ve çok güzel bir görüntüsü var. Kısacası bu oyunla içinizdeki teknik direktörü uyandırabilir tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Bu sürümde yenilenen birçok özellik bulunmakta, bunlardan bazıları; 3D motoru tamamen yenilenmiş durumda karşımıza çıkıyor. Antreman modu üzerinde çalışmalar yapılmış ve karşımıza yeni bir antreman modu menüsü çıkıyor. Sözleşmeler üzerinde iyileştirmeler yapılmış ve gerçeğe uygun olmuş. Dinamik lig itibarı yenilenmiş. Mesaj ekranı yenilenmiş. Football Manager 2011 Türkçe Yaması İndirecek olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması ile Football Manager 2011 oyununu bundan böyle Türkçe oynama zevkine kavuşacaksınız. Football Manager 2011 Türkçe yaması FM 2011 11.0 sürümü ile uyumludur arkadaşlar. Yamayı kurarken dikkat: Yamayı kurmadan önce oyun açık olmasın arkadaşlar. Yama içindeki dosyaları Football Manager 2011 klasörünün içine düzgün şekilde kurmalısınız. İndirmiş olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" içine kurulur. Bu bölümü eğer oyunu kurarken farklı klasör seçmediyseniz değişmenize gerek olmayacaktır. Sitemizden indirdiğiniz dosya yolu otomatik bulacaktır. 64 bit işletim sistemlerinde sorun yaşayan arkadaşlar türkçe yamayı açtıktan sonra kopyalayıp "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" klasörü içindeki yerlerine kopyalayabilirler. Yamayı yinede kuramadım diyorsanız, aşağıdaki dosya adresleri bilgisayarınızdan açın. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc Yama içindeki dosyaları bilgisayarınızda herhangi bir klasörde açtıktan sonra kopyala-yapıştır yoluyla bu dosyaların olduğu yere yerleştirin. Size dosyalar zaten mevcut yer değiştirilsinmi şekilde uyarı mesajı gelecek ve sizde bu mesaja evet diyerek yeni dosyaları yüklemiş olacaksınız. Bu kadar basit arkadaşlar. Önemli Not: Yamayı kurmadan önce isterseniz eski dosyaları yedek alın. Herhangi bir bozukluk durumunda veya ingilizce oynamak istemeniz durumunda eski dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Yedek almanız gereken dosya isimleri aşağıda kalın yazıyla belirtilmiştir. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc
Toplam İndirilme: 71.654
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama (2012 yeni sürüm KCS) Oyunu Türkçe yapan bu yamayı kullanabilmek için bilgisayarınızda Need for Speed Underground 2 oyunu kurulu olması gerekmektedir. Need for Speed Underground 2 EA firmasının efsane oyunlarından olan Nfs serisinin Need for Speed: Underground 2 versiyonu 2004 yılında oyunseverler ile buluşmuştu. Hatırlayacağınız gibi ilk olarak Underground sürümü çıkmıştı ve devamında Underground 2 sürümü çıkarak oyunseverlerin huzuruna çıkarılmıştı. Need for Speed Underground 2 oyunu 2004 yılında çıktığı için şu anki bilgisayarların çoğunda hızlı ve sorunsuz çalışır. Bu yüzden Pentium 3 256 ramli bir bilgisayarda bile çok rahatlıkla çalışan bu oyun günümüzde araba yarışı severler için bulunmaz bir hint kumaşı gibi. Çünkü oyunun atmosferi ve senaryosu o kadar güzel ki yarışseverler bu oyunu yıllarca unutmamış ve halen bu oyunu oynayan binlerce insan var. Oyun zaten kendi kategorisinde en iyi olarak kabul ediliyor. 2004 yılında çıkan bu oyunda yine motorumuzu modifiye edebilir, dış parçaları değişebilir veya arabamızın rengini değişip çeşitli logolar ile süsleyebiliriz. Bu kadar özellik o yıllarda çıkmış bir oyunda varsa o zaman bu oyunu şu an bile oynamak bizlere zevk verecektir. Need for Speed Underground 2 oyunu yıllar geçmesine rağmen oynanabilirliğini korumuş bir yarış oyunudur. Bizlerde bu oyunun daha zevkli oynanabilmesi için Türkçe yamasını sitemizde siz oyunseverlere sunuyoruz. Bu yama ile oyun %100 Türkçe olacak ve oynarken aldığınız zevki kat kat arttıracaksınız. Oyundaki tüm menü ve konuşmalar bu yama ile Türkçe oluyor. Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama Hakkında Bu yama KCS tarafından 2012 yılında yapılmış en yeni yamadır. Diğer eski yamalarda birçok eksik vardı ve KCS tarafından özenle yapılan bu yama tamamen oyunu Türkçeleştirmiş oldu.
Toplam İndirilme: 66.213
TeamSpeak 3 Türkçe Yama
TeamSpeak 3 Türkçe Yama. Eğer bilgisayarınızda TeamSpeak 3 programı kurulu değilse bu türkçe yama çalışmayacaktır. Dünya'da milyonlarca kullanıcısı olan TeamSpeak programı genelde online oyuncuların ilgisini çekiyor. Online oyun oynarken bilgisayarı kasmadan ve interneti yavaşlatmadan kullanabileceğimiz bu program bize diğer arkadaşlarımızla yüksek kalitede sesli konuşma yapmamızı sağlıyor. Programı kendi bilgisayarımıza yükleyerek şifreliyoruz ve sadece şifreyi verdiğimiz arkadaşlarımız servere bağlanıp sesli sohbete katılabiliyor. Oyun oynarken yapacağımız plan ve hedefleri bu program aracılığıyla hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabiliyoruz. Örnek olarak Wow oynuyoruz ve bir klanımız var veya bir parti kurup boss denilen yaratıklara atak yapacağız. Bu programı kullanarak partideki diğer arkadaşlarımızla daha satratejik bir şekilde oyun oynama şansına sahip oluyoruz. Planlarımızı daha kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz. Bu program daha çok Wow, Knight online, Wolftime, Ogame, Metin 2, Mafia vb. internet üzerinden online oynanabilen oyunlarda tercih ediliyor. TeamSpeak 3 Türkçe Yama Her zamanki gbi yamamızı kurmadan önce TeamSpeak 3 programını tamamen kapatıyoruz ve türkçe yamamızı 64 bit işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda "C:\Program Files (x86)\TeamSpeak3 Client\translations" dizinine yüklüyoruz. 32 bit işletim sistemi kullanılan bilgisayarlarda "C:\Program Files\TeamSpeak3 Client\translations" dizinine yüklenmesi gerekiyor. Bu klasörlerden farklı bir yere TeamSpeak 3 kuruluysa yama kurulurken kurduğunuz dizini göstermeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra TeamSpeak 3 programımızı çalıştırıyoruz ve Settings/Options/Aplications dosya yolundan "Turkish" seçiyoruz. Programı tekrar başlatarak türkçe kullanmaya başlıyoruz. Dikkat "C:\Program Files\TeamSpeak3 Client\translations" dizinini yedek almanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Yamayı beğenmemeniz veya bir sorun oluşması durumunda yedeğinizi tekrar yükleyerek programınızı eski haline çevirebilirsiniz. 64 Bit Kullanıcıları Yamayı Burdan İndirebilir 64 bit kullanıyorsanız yamayı indirmek için buraya tıklayın. 32 bit işletim sistemi kullanan arkadaşlar sağ üstteki "indir" linkinden veya buraya tıklayarak yamayı indirebilirler.
Toplam İndirilme: 51.527
Windows Movie Maker 2.0
Windows Movie Maker 2.0 (windows xp için türkçe) Program Açıklaması Windows Movie Maker windows xp içinde kullanıma hazır olan bir video oluşturma programıdır. Windows Movie Maker sürükle bırak özelliği ile video yapmamızı kolaylaştırır. Örneğin elimizde 100'lerce fotoğraf var ve biz bu fotoğrafları video'ya dönüştürmek istiyoruz. İnternetten herhangi bir program indirmemize gerek kalmadan Windows Movie Maker ile videolarımızı kolayca oluşturabiliyoruz. Sitemizden indireceğiniz bu eklenti dosyası ile bilgisayarınızda bulunan Windows Movie Maker sürümü otomatikmen türkçe olacak ve birçok eklentide ek olarak kurulacak. Kullanımı inanılmaz kolay ve hızlı olan bu programla fimlerinizi oluşturabilir, oluşturduğunuz filmlerin başına veya aralarına yazılar yazabilirsiniz. Eğlenceli menüleriyle Windows Movie Maker video oluşturma da en iyi programlardan biridir. Windows Movie Maker programının teknik özellikleri Yüksek kalitede video oluşturma. Yüksek kalitede ses dosyaları oluşturma. Resimlerle slayt gösterisi oluşturma. Profesyonel filmler oluşturma. Geniş kamera desteği sunar. Oluşturduğumuz videoları arşivleme özelliği. VCR'den videoları alabiliyoruz. Oluşturduğumuz videoların kalitesini istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Oluşturduğumuz videoları avi, mpg, mpg gibi çeşitli uzantılarda yapabiliyoruz. Resimleri slayt yaparken arka fona müzik ekleyebiliyoruz. Ve benzer birçok özellik Windows Movie Maker ile sizlerle. Windows movie maker hakkında Windows movie maker nasıl kullanılır merak ediyorsanız video anlatımını izleyebilirsiniz. Windows movie maker türkçe versiyonu sitemizden indirebilirsiniz. Bu sürüm Windows xp içindir. Windows movie maker kullanımı (video)
Toplam İndirilme: 46.673
Tavsiye Siteler; Minecraft-indir.com