Sitemizde an itibariyle 302  Program bulunmaktadır.
Yandex Browser indir
indir32.net
Yandex Browser indir
Sürüm
: 1
Kullanım İzni
: Ücretsiz
Dil
: Türkçe
İşletim Sistemi
: Windows
Üretici Firma
Eklenme Tarihi
: 01 Ağustos 2013
Toplam İndirme
: 10.728
Dosya Boyutu
: 34 Mb

indir32.net

Yandex Browser
Yandex Browser internet tarayıcı programı özelliklerini ve en son, yeni sürümü sayfamızdan ücretsiz indirebilirsiniz…

Yandex Browser Program Açıklaması
Özellikle 2013 yılı itibariyle Türkiye’de boy gösteren Yandex, arama motoru, harita, ücretsiz e-posta, ücretsiz disk alanı, webmasterler için site analiz programı ve bulut depolama gibi hizmetlerinin yanında Yandex Browser tarayıcı programı ile de internet kullanıcılarının karşısına çıktı.

Yandex bilindiği gibi Türkiye pazarına çok ciddi bir şekilde giriş yaptı. Gerekse Türkiye’de açılan ofis gerek televizyon ve çeşitli medya yayınlarında çıkan reklamlar ile Türk internet kullanıcısı Yandex’i yavaş yavaş tanımaya başladı. Öncelikli hedefi Türkiye’de 1 numara olan Google’nin piyasadaki hakimiyetine son vermek olan Yandex pastanın %30’luk dilimine sahip olmak istiyor. Kaliteli arama sistemi ve diğer servisleri ile de bunu yakın zamanda başaracak gibi görünüyor.

Yandex Browser kullanan bir internet kullanıcısı olarak sizlere bu tarayıcının çok hızlı olduğunu belirtmem gerek. Zaten Mozilla Firefox ve Internet Explorer yanına bile yaklaşamaz hız konusunda. Yandex Browser’ın şu an için tek rakibi Google Chrome gibi gözüküyor. Zaten yapı ve kullanım itibariyle Chrome internet tarayıcısına çok benziyor. Chrome kullananlar Yandex Browser’e de yabancı kalmayacak ve en az Chrome kadar hızlı olduğunu görecekler.

Yandex Browser flash video ve çeşitli flash içeriklerini hızlı bir şekilde oynatır. Aynı zamanda pdf dosyalarını Yandex Browser ile direk görebilirsiniz. Zaten yukarıda da bahsettiğimiz gibi hız konusunda sınıfı geçen Yandex Browser güvenlik, internet erişimi ve kolay kullanılabilirliği açısından da yüksek standartlarda olduğunu söyleyebilirim.

Yandex Browser Özellikleri
Yandex Browser programının özelliklerini sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum. Uzun zamandır kullanmış olduğum bu hızlı ve sade internet tarayıcı programını hepinize öneriyorum. Şimdi hep birlikte özelliklerine göz atalım.

Yandex Browser Sade Arayüz
Gereksiz panellerin yer almadığı Yandex Browser sade arayüzü ile görüntülemiş olduğunuz web sayfalarında size bolca alan veriyor. Kullanışlı sekmeler sayesinde tüm sayfaları görebilirsiniz.

Yandex Browser Akıllı Satır Özelliği
İnternet çubuğuna site ismi yazdığınız zaman akıllı satır bu siteyi size getirir ve böylece sitenin ismini uzunca yazmanıza gerek kalmaz. Örneğin “ekşi” yazdığınızda hemen alt kısımda “www.eksisozluk.com – Ekşi Sözlük – kutsal bilgi kaynağı” şeklinde site ismi direk çıkar. Yine hemen alt kısımda “ekşi – Yandex’te bul” seçeneği çıkar. Dilerseniz hemen üst kısımda çıkan siteye girebilir ya da alt kısmından arama yapabilir ve aradığınız kelime hakkında ki tüm sonuçlara ulaşabilirsiniz. Özetlemek gerekirse internet çubuğuna bir şey yazdığınızda arama yapıyor gibi ipuçları çıkacak ve aradığınız içerik kısayoldan önünüze çıkacak. Favoriler ve önceki ziyaretlerinizde kullanmış olduğunuz site isimleri de hatırlanır ve bu çubukta yer alır. Yani daha önceden girmiş olduğunuz bir siteye çok hızlı bir şekilde tekrar girebilirsiniz.

Herhangi bir siteye girecekseniz illa sitenin ismini yazmaya gerek yok. Örneğin Hürriyet Gazetesi ya da Mynet gibi sitelere girerken site ismi yazmayın, direk Hürriyet ya da Mynet yazın ve Yandex Browser sizi anlasın. Bu tüm siteler için geçerlidir, biz sadece 2 büyük site örneği vermeyi tercih ettik.

Yandex Browser Favori Siteler Özelliği
Devamlı ziyaret ettiğiniz web sitelerinizi favori siteler listesine alarak tek tıkla hızlı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Yandex Browser internet çubuğu üzerinde yer alan tablo özelliği başka hiçbir browser de yoktur. Bu tablo içerisinde 8 site yer alır. Bu 8 kutucuğa içerisinde güncel hava durumu, sosyal ağlardan son mesajlar gibi faydaları siteler ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kutucuğu kapayabilirsiniz, eğer tabii ki sizi rahatsız ediyorsa. Bu sizin zevkinize kalmış, şahsen ben bu kutucuk olayını çok sevdim diyebilirim. Yine hemen sol alt köşede Favoriler, İndirilenler, Geçmiş ve Yakın geçmişte kapatılan siteler yer alıyor. Bu bölümlerden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca tablo içerisinde yer alan kutucukları 1 ile 15 arasında kendiniz belirleyebilirsiniz. İlk kurduğunuzda 8 kutu oluyor.

Yandex Browser Turbo Modu Özelliği
Eğer internet hızınız düşükse ya da laptop ile yavaş bir internet bağlantısına sahip yerden bağlanıyorsanız Yandex Browser, Turbo Modu’na geçer. Yandex’in özel sistemi sayesinde internet üzerindeki sayfalar sıkıştırılır ve bilgisayarınıza daha hızlı yüklenir. Durum böyle olunca da siteler çok daha hızlı açılır. İnternet bağlantısını hızlandırmanın yanında aynı zamanda internet kullanımından da tasarruf etmemizi sağlar. Turbo Modu açıkken internet hızımız %35 artar ve sayfalar hızlı açılır.

Yandex Browser Hızlı Bağlantı Özelliği
Tarayımıcız daha önceden girmediğimiz siteleri bile daha hızlı keşfeder. Örnek vermek gerekirse “İş Bankası” yazdığımızda hemen sağ tarafta “İnternet Bankacılığı” linki de çıkar. Böylece ana sayfaya girmeden hızlı bir şekilde İnternet Bankacılığına girebiliriz. Ya da “Hava Yolları” yazdığımızda direk bilet alma linki çıkar ve işlemlerimizi hızlı bir şekilde yapabiliriz. Daha ne isterdik ki?

Yandex Browser 3 Dilde Çeviri Özelliği
İnternet sayfalarına girdiğimizde eğer dil Rusça ya da İngilizce ise Yandex Browser bu dilleri Türkçe’ye çevirir ve sayfadaki tüm yazılar Türkçe olur. Bu diller arasında dilediğiniz gibi çeviri yaptırabilirsiniz. İsterseniz kelimeleri, isterseniz de tüm sayfayı komple çeviriye dahil edebilirsiniz.

Yandex Browser Arkaplan Özelliği
En sevdiğiniz arkaplan resimlerini Yandex Browser’e yükleyebilirsiniz. Böylece internete gireceğiniz zaman bu resimler karşınıza çıkar. Ailenizi, çocuğunuzu, sevdiğiniz film yıldızlarını, manzara resimlerini veya en sevdiğiniz ev hayvanınızın resmini Yandex’e yükleyin ve her internet açılışında güzel manzaranın tadını çıkarın.

Yandex Browser Virüslerden Korunma Özelliği
Yandex botları her gün milyonlarca siteye girer ve bu sitelerde zararlı dosya olup olmadığını tararlar. Listesine almış olduğu zararlı web sitelerine eğer giriş yapmak isterseniz sizi uyarır ve siteye girmenize engel olur. Kaspersky Labs antivirüs sistemini kullanan Yandex, yüklenen her dosyayı denetler. Böylelikle antivirüs programınız olmasa dahi güvenle sörf yapabilmenizi sağlar.

Yandex Browser İçe ve Dışa Aktarma Özelliği
Tarayıcınız ile daha önceden yaptığınız site ziyaretlerini, favoriler listenizi Yandex Browser’e taşıyabilirsiniz. İçe aktarma özelliği ile tüm internet çerezlerinizi ve sık kullanılanlar listenizi aktarabilir dilerseniz Yandex Browser içerisinden de bu verilerinizi dışa aktararak saklayabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızı formatladıktan sonra tekrar eski yedeklerinizi kullanabilirsiniz.

Yandex Beşiktaş – Yandex Fenerbahçe ve Yandex Galatasaray Browser
Yandex Türk sporseverlere yapmış olduğu browser tasarımları ile de gönülleri fethetti. Hangi takımı tutuyorsanız, kendi takımınıza ait görselli Yandex Browseri indirebilirsiniz. Yandex 3 büyükler temalı browser tarayıcıları yüklemek için buraya tıklayınız. Genel görünüş için sağ üst köşede yer alan “indir” linkinden Yandex Browser’i indirebilirsiniz.

Reklam
Benzer Programlar
Ares
Ares - Dosya Paylaşım Programı Son sürüm Türkçe ücretsiz dosya paylaşım
VSO Downloader
VSO Downloader - Otomatik Video İndirme Programı Türkçe kullanıma sahip bu
Wise Video Downloader
Wise Video Downloader – Youtubeden Video İndirme Ücretsiz ve Türkçe kullanıma
Howard E-Mail Notifier
Howard E-Mail Notifier – E-Posta Bildiricisi E-Mail adresinize gelen yeni mailleri
Wireshark
Wireshark – İnternet Ağını Kontrol Etme Programı İnternet ağını kontrol etme
Adobe Flash Player Son Sürüm
Adobe Flash Player Son Sürüm – Chrome, Mozilla, Opera ve
Surfing Tunnel
Surfing Tunnel – İnternette İp Gizleme Programı Ücretsiz bir program olan
CuteFtp Home
CuteFtp Home - Web Sitesine Dosya Yükleme Web hosting hesabınıza dosya
FlashFXP
FlashFXP – FTP Dosya Yükleme Programı FlashFXP FTP’ye dosya yükleme programı.
Program hakkındaki yorumlarınız

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Ashampoo Photo Optimizer
Ashampoo Photo Optimizer - (resmin kalitesini yükseltme programı) Çözünürlük yükseltme programı olan Ashampoo Photo Optimizer ile dijital fotoğraflarınızın kalitesini yükseltmek çok kolay. Programı 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Ashampoo Photo Optimizer Program Açıklaması Dijital resimlerimizin görüntü kalitesini, çözünürliğini arttıran Ashampoo Photo Optimizer kendi alanında en iyi programlardan biridir. Elimizde bulunan eski veya kötü görüntüye sahip fotoğrafları bu program ile görüntü kalitelerini arttırabiliriz. Türkçe dil seçenekleri de bulunan Ashampoo Photo Optimizer ile kalitesini yükseltmek istediğimiz fotoğrafları seçiyoruz ve işleme başlıyoruz. İşlem bittikten sonra görüntü kalitesinde değişiklik olmadığını hissedersek geri alma tuşu ile resmi eski haline çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer ile resimler istersek tek tek kalitelerini yükseltebilir veya toplu şekilde de kalite yükseltme işlemlerini yapabiliriz. Yaptığımız kalite yükseltme işlemlerinden memnun kaldığımız takdirde resimleri kaydet diyerek yeni hallerini bilgisayarımıza yükleyebiliriz. Memnun kalmadığımız durumlarda eski haline geri getir düğmesi ile resimlerimizi ilk haline geri çevirebiliyoruz. Ashampoo Photo Optimizer Program Özellikleri - Türkçe dil desteği bulunması. - Resimlerin görüntü kalitesini kolay ve hızlı bir biçimde yüksetlme özelliği. - Resimleri eski haline çevirme özelliği. - Toplu işlem yapabilme özelliği. - Hızlı ve sade görünümlü menüsü ile kolayca işlem yapabilme özelliği. - 10 gün ücretsiz kullanabilme özelliği. Ashampoo Photo Optimizer Kullanım Bilgileri Programı 10 gün ücretsiz, hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. 10 gün bittiğinde 20 gün daha ücretsiz kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz key alabilirsiniz. Bu key ile 20 gün daha ücretsiz kullanma imkanına sahp olursunuz. Programı beğendiniz ve her zaman kullanmak istiyorsunuz, o halde 15$ ödemeniz gerekiyor. 15$ ödeyerek programın lisansını satın alabilir, ömür boyu kullanabilirsiniz.
Toplam İndirilme: 156.451
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama
Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama (2012 yeni sürüm KCS) Oyunu Türkçe yapan bu yamayı kullanabilmek için bilgisayarınızda Need for Speed Underground 2 oyunu kurulu olması gerekmektedir. Need for Speed Underground 2 EA firmasının efsane oyunlarından olan Nfs serisinin Need for Speed: Underground 2 versiyonu 2004 yılında oyunseverler ile buluşmuştu. Hatırlayacağınız gibi ilk olarak Underground sürümü çıkmıştı ve devamında Underground 2 sürümü çıkarak oyunseverlerin huzuruna çıkarılmıştı. Need for Speed Underground 2 oyunu 2004 yılında çıktığı için şu anki bilgisayarların çoğunda hızlı ve sorunsuz çalışır. Bu yüzden Pentium 3 256 ramli bir bilgisayarda bile çok rahatlıkla çalışan bu oyun günümüzde araba yarışı severler için bulunmaz bir hint kumaşı gibi. Çünkü oyunun atmosferi ve senaryosu o kadar güzel ki yarışseverler bu oyunu yıllarca unutmamış ve halen bu oyunu oynayan binlerce insan var. Oyun zaten kendi kategorisinde en iyi olarak kabul ediliyor. 2004 yılında çıkan bu oyunda yine motorumuzu modifiye edebilir, dış parçaları değişebilir veya arabamızın rengini değişip çeşitli logolar ile süsleyebiliriz. Bu kadar özellik o yıllarda çıkmış bir oyunda varsa o zaman bu oyunu şu an bile oynamak bizlere zevk verecektir. Need for Speed Underground 2 oyunu yıllar geçmesine rağmen oynanabilirliğini korumuş bir yarış oyunudur. Bizlerde bu oyunun daha zevkli oynanabilmesi için Türkçe yamasını sitemizde siz oyunseverlere sunuyoruz. Bu yama ile oyun %100 Türkçe olacak ve oynarken aldığınız zevki kat kat arttıracaksınız. Oyundaki tüm menü ve konuşmalar bu yama ile Türkçe oluyor. Need for Speed Underground 2 %100 Türkçe Yama Hakkında Bu yama KCS tarafından 2012 yılında yapılmış en yeni yamadır. Diğer eski yamalarda birçok eksik vardı ve KCS tarafından özenle yapılan bu yama tamamen oyunu Türkçeleştirmiş oldu.
Toplam İndirilme: 74.444
Football Manager 2011 Türkçe Yama
Football Manager 2011 oyunu hakkında bilgi: Football Manager 2011 tüm dünyada oynanan ve milyonlar satan bir futbol oyunudur. Bu oyunla futbol menejerliği yapıp futbol piyasasını alt üst edebilir, hayalimizdeki takımı kurabiliriz. Football Manager 2011 yeni versiyonuyla gerçekten çok güzel bir oyun olmuş, gerek futbolcu profilleri gerek takımlar son derece gerçekci ve kaliteli şekilde yapılmış. Maçları 3D izleyebiliyoruz ve çok güzel bir görüntüsü var. Kısacası bu oyunla içinizdeki teknik direktörü uyandırabilir tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Bu sürümde yenilenen birçok özellik bulunmakta, bunlardan bazıları; 3D motoru tamamen yenilenmiş durumda karşımıza çıkıyor. Antreman modu üzerinde çalışmalar yapılmış ve karşımıza yeni bir antreman modu menüsü çıkıyor. Sözleşmeler üzerinde iyileştirmeler yapılmış ve gerçeğe uygun olmuş. Dinamik lig itibarı yenilenmiş. Mesaj ekranı yenilenmiş. Football Manager 2011 Türkçe Yaması İndirecek olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması ile Football Manager 2011 oyununu bundan böyle Türkçe oynama zevkine kavuşacaksınız. Football Manager 2011 Türkçe yaması FM 2011 11.0 sürümü ile uyumludur arkadaşlar. Yamayı kurarken dikkat: Yamayı kurmadan önce oyun açık olmasın arkadaşlar. Yama içindeki dosyaları Football Manager 2011 klasörünün içine düzgün şekilde kurmalısınız. İndirmiş olduğunuz Football Manager 2011 Türkçe yaması "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" içine kurulur. Bu bölümü eğer oyunu kurarken farklı klasör seçmediyseniz değişmenize gerek olmayacaktır. Sitemizden indirdiğiniz dosya yolu otomatik bulacaktır. 64 bit işletim sistemlerinde sorun yaşayan arkadaşlar türkçe yamayı açtıktan sonra kopyalayıp "C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data" klasörü içindeki yerlerine kopyalayabilirler. Yamayı yinede kuramadım diyorsanız, aşağıdaki dosya adresleri bilgisayarınızdan açın. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc Yama içindeki dosyaları bilgisayarınızda herhangi bir klasörde açtıktan sonra kopyala-yapıştır yoluyla bu dosyaların olduğu yere yerleştirin. Size dosyalar zaten mevcut yer değiştirilsinmi şekilde uyarı mesajı gelecek ve sizde bu mesaja evet diyerek yeni dosyaları yüklemiş olacaksınız. Bu kadar basit arkadaşlar. Önemli Not: Yamayı kurmadan önce isterseniz eski dosyaları yedek alın. Herhangi bir bozukluk durumunda veya ingilizce oynamak istemeniz durumunda eski dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Yedek almanız gereken dosya isimleri aşağıda kalın yazıyla belirtilmiştir. C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/languages/english.ltc C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2011/data/updates/update-1110/languages/changes/english.ltc
Toplam İndirilme: 74.082
Fm 2012 Türkçe Yama
Fm 2012 Türkçe Yama %100 - Football Manager 12 v1.6 Fm 2012 Türkçe dil eklentisi. Football Manager 12 Yama kurulumu ve alınan hataların çözümleri anlatılmaktadır... Football Manager 2012 İnceleme Football Manager 2012 yani namı değer Fm 2012 futbol menajerlik oyunu. 21 Ekim 2011 yılında çıkan bu sürüm birçok oyun sever ve aynı zamanda futbol sever tarafından çok sevildi. Menajerlik oyundan en çok sevilenlerden ve bol oyuncu kitlesi olan Fm 2012 bu yıl da bizleri bilgisayarın başına bağımlı edecek gibi görünüyor. Menajerlik oyunları oynayanlar çok iyi bilir ki saatler bu oyun için yetersiz kalır. Oyuna başladığımızda ha çıktım, ha çıkacam derken neredeyse günü bitiririz. Bu tür oyunları hiç oynamamış arkadaşlarımızda oyunun yazılardan ibaret olduğunu ve karmaşık bir yapıda oyun olduğunu düşünecekler. Ta ki onları da oyunun gizli dünyasına sokana kadar sürecek bu düşünceleri. Football Manager 2012 oyununa sahipseniz bu oyunu daha kolay ve zevkli hale getirmek için Türkçe yamasını yükleyebilirsiniz. Football Manager 2012 Türkçe Yama Fm 12 Türkçe dil yamasıyla dil dosyası yaklaşık %96, editör ve data içeriği %100 Türkçe olacaktır. FMGraphics.net ekibi Kürşat Akça ve arkadaşları tarafından hazırlanan bu yama da emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Fm 12 Türkçe Yama Özellikleri - Türkçe yama şimdiye kadar yapılan tüm güncellemelerle uyumlu çalışmaktadır. - Türkçe yamayı tam olarak düzgün şekilde kullanmak için yeni kariyer başlatmanızı öneriyoruz. - Türk takımları, oyuncuları, stadyum ve şehirlerin isimleri Türkçe yapıldı. - Turnuvalarda kazanacağınız kupalar Türkçe. - Ülke isimleri Türkçe. Ayrıca yama öncesinde bazı oyuncularda Türkiye, Afganistan şeklinde uyruk bilgileri vardı. Bu düzeltildi ve sadece kendi ülkesinin ismi yazıyor. - Türkiye ve diğer ülkelerde yer alan medya isimleri, muhabir isimleri ve fan siteleri de Türkçeleştirildi. - Sakatlık durumları Türkçeleştirildi. Football Manager 2012 Türkçe Yama 1.6 Kurulum - Yamayı bilgisayarınıza indirip çalıştırdığınızda sizden oyunun kurulu olduğu yolu isteyecektir. Bu yolu seçerek kuruluma başlıyoruz. - Bu kurulum işlemi bittikten sonra cache klasörünü siliyoruz ve giriyoruz. Bu işlemi sadece 1 kere yapıyoruz. - Oyuna girdiğimizde Türkçe dil seçeneğini seçmeyi unutmayalım. FM 2012 Hata Alanlar Bazı arkadaşlar yamayı kurduğunda hata alabilirler. Bu hataların çözümlerini anlatmaya çalışacağız. Daha önceden Fm 2012 Türkçe yamasını kuranlar buraya (1.5 sürümü kuranlar) Eğer Fm 2012 Türkçe yama 1.5’i kurduysanız buraya tıklayın. Bu yamayı önceden kurmayanlar sitemizin sağ üzerinde yer alan “indir” linkinden 1.6 sürümü indirsinler. Bu sadece 1.5 sürümü kuranlar için. Arama çubuğu, Takvim, Tarih ve Skin Problemleri Ever arkadaşlar bu problemleri yaşıyorsanız 1a- cache klasörünü ve Belgelerim Sports Interactive Football Manager 2012 skins klasörünü silirek aşağıda yer alan uygun dosyaları indirebilirler. 12.0 ve 12.04 sürümler ; Tıklayınız 12.2 sürümler ; Tıklayınız İndirmiş olduğunuz klasörün içerisinden çıkan dosyaları Football Manager 2012 data içerisine kopyalıyoruz. Eğer bu dosyalar var, yer değiştireyim mi şeklinde soru çıkarsa evet diyoruz. Sonrasında oyuna giriyoruz ve Türkçe seçip oynamaya başlıyoruz. 1a şıkkını da unutmuyoruz tabii ki. Türkçe turnuva yapmak için, stadyum isimlerini Türkçeleştirmek için ve medya isimlerini Türkçe yapmak içinde Football Manager 2012 datadb 1200 ya da Football Manager 2012 datadb 1220 içerisinde yer alan dbc, Inc, edt dizinlerini siliyoruz ve sonrasında rar dosyası içerisinden çıkardığımız dosyaları buraya kopyalıyoruz. Buradan indiriyoruz; Tıklayınız Football Manager 2012 Türkçe Yama Mac x os Versiyon Mac kullananlar buraya tıklayarak Fm 2012 Türkçe yamasını indirebilirler.
Toplam İndirilme: 59.311
Need For Speed – Most Wanted %100 Türkçe Altyazı Yaması
Need For Speed - Most Wanted %100 Türkçe Altyazı Yaması Bu dosya bir Türkçe altyazı eklentisidir. Bu yamayı kullanabilmek için bilgisayarınızda Need For Speed - Most Wanted oyunu kurulu olması gerekmektedir. Need For Speed - Most Wanted %100 Türkçe sorunsuz yama ile nfs oyununuzdaki altyazıların tümü Türkçe olacaktır. Need For Speed - Most Wanted Hakkında Need For Speed - Most Wanted inanılmaz atmosferi ile sizler uykusuz bırakabilir. Oyundaki yapay şehir kurgusu ve oyunun hikayesi tıpkı bir film gibi ve bunun üzerine oynanabilirlik eklendiğinde mükemmel bir atmosfer bizleri bekliyor. EA firması tarafından yapılan ve dağıtılan bu mükemmel araba yarışı oyununu oyunseverler herhalde yıllardır vazgeçilmezler arasına sokmuştur. Nfs ilk oyunundan bu yana yarışseverlerin büyük ilgisini çekmiş ve yıllar süren bir gelişimle oynanabilirlik en üst seviyeye gelmiştir. Bilgisayar teknolojisinin devamlı ilerlemesi ile artık bu oyun bize gerçek araba sürme zevkini yaşatıyor. Belki gerçek hayatta hiçbir zaman sahip olamayacağımız arabaları NFS ile sürebilir ve çeşitli aksiyonlar yaşayabiliriz. Need For Speed - Most Wanted Hikaye Altınızda son model bir Bmw M3 GTR var ve Rockport şehrine doğru gidiyorsunuz. Rockport şehrinde süregelen araba yarışlarını bitirmeye kararlı olan Çavuş Cross ismindeki bir dedektifin takibinden kıvrak hareketlerle kurtularak ne kadar iyi sürücü olduğumuzu ispatliyoruz ancak işler her zaman iyiye gitmiyor. Razor önderliğinde olan bir grup tarafından devamlı taciz ediliriz ve Razor ile yarışırken yapılan bir sabotaj sonucunda arabamızı kaybederiz. Tüm bunların üstüne birde Çavuş Cross 'da bizi yakalar ve içeri tıkar. İşte hikayemiz böyle başlıyor. Herşeyimizi kaybetmiş bir şekilde oyuna başlıyoruz. Oyunda Mia isimli güzel ve çekici bir kız bize devamlı yardım edecek ve sokaklarda ki eski yerimizi almamız için hep yanımızda olacak. Sokaklarda yine 1 numara olabilmek için en kötü araba ile başlayarak kara liste denilen listeye 15. sıradan girmeye çalışıyoruz. 15. sıradan girip 1. sırada bulunan Razor'dan intikam almaya çalışacağız. Tabii bu o kadar kolay olmayacak. Need For Speed - Most Wanted %100 Türkçe Yama Bu yama ile oyundaki menüler ve hikaye tamamen Türkçe oluyor ve böylece oyunumuz 2 kat daha eğlenceli hale geliyor. Tüm konuşmaların Türkçe altyazısı mevcut ve ne yapacağımız, kimlerle kapışacağımız hakkında bilgilerin tümü artık Türkçe. Aygün İşler tarafından yapılan bu Türkçe yamada menü ve görevler %100 Türkçe, altyazıların ise %99 'luk bölümü Türkçe'ye çevrilmiş. Buda zaten bize yeter de artar... Need For Speed - Most Wanted %100 Türkçe Yama Kurulumu Kurulum setup şeklinde arkadaşlar. Kurulum yaparken dikkat etmemiz gereken husus "Languages" isimli klasörün içine kurulumu yapmamız gerektiğidir. Ayrıca bu Türkçe yama eklentisinde video sorunu bulunmamaktadır. Bazı Türkçe yamalarda video problemi yaşandığı için bu hatırlatmayı da yapmak istedik. Kurulum yaparken oyunun kapalı olmasına dikkat ediniz...
Toplam İndirilme: 53.906